Meist

Millpak OÜ on kaasaegne ettevõte, mis pakub kõrgeimal tasemel mehhaanilist töötlust kasutades kvaliteetseid seadmeid ja kõrgtehnoloogiaid. Asume Eesti pealinnas – Tallinnas. Selline asukoht võimaldab meil teha tõhusat koostööd nii Põhjamaade kui ka ülejäänud Euroopa Liidu riikidega.

Oma eesmärkide saavutamiseks kasutame kõige kaasaegsemaid seadmeid, CAD- ja CAM-tarkvara ning järgime kõiki innovatsioone mehhaanilise töötlemise maailmas.

Meie tegevuse põhisuunaks on detailide valmistamine kõikvõimalikest metallidest ja plastmassidest lõikamise teel sellistele tööstusharudele nagu masinaehitus, energeetika, elektroonika ja toiduainetööstus. Püüame pakkuda oma klientidele kõrgeimat kvaliteeti, täpsust ja tarneaegu. Oleme keskendunud pikaajalisele ja vastastikku kasulikule koostööle oma klientidega.

Me võime pakkuda nii tüki- kui ka seeriatootmist, kuid optimaalne detailide arv on 25 kuni 5000 tükki partii kohta. Olenemata sellest, kas tegemist on partii esimese või viimase detailiga, võime tänu meie tähelepanule detailide kohta ja kolmeastmelisele kvaliteedikontrollile, garanteerida, et tellija saab ainult kvaliteetseid tooteid.

Meiega töötamise eelised

Individuaalne lähenemine kliendile
Kõrge kvaliteet
Täpsed tarneajad
Kaasaegsed seadmed ja tehnoloogiad